Great Anatolia Elmas & Pırlanta

1979 yılında kuyumculuk sektörüne perakende esnaflığı ile başlayan firmamız, meslek yaşamının ilerleyen zaman sürecinde ALPDOĞAN KUYUMCULUK şirketi ile çeşitli bölge ve illerde vitrin kuyumculuğunda gelişip, perkande esnaflığından uzun yıllar sonucu edinilmiş tecrübelerle müşteri memnuniyeti ve beklentilerini baz alıp özgün ve modern tasarımlarla müvecher alanında GREAT ANATOLIA markası ile üretim ve pazarlamada sektördeki yerini almıştır.

Kuyumculuk ve mücevher alanında çekirdekten yetişmiş yönetim kadrosu ile bünyesine almış olduğu çağdaş tasarımcılar ve pazarlama ekipleri ile yurtiçi pazarında tespit etmiş olduğu bazı eksik hizmet ve anlayışların yanısıra özgüb, modern ve farklı ürün modelleri ile gerek perakende esnafının memnuniyeti ve gerekse nihayi tüketicinin beklenti ve beğenisini karşılamak üzere kaliteyi ve farklılığı esas alarak hizmet vermektedir.

Milyonlarca yıl yaşlarında olan doğanın bu eşsiz değerli taşları; elması, pırlantayı, zümrütü ve yakutu hünerli ve tecrübeli el işçiliğiyle siz değerli müşterilerimize bir ömür boyu mücevher olarak sunmaktan büyük mutluluk duymaktayız.

Kuruluşumuzun 32. yılında siz değerli müşterilerimize ürün çeşitlerimizin zenginliği ile kaliteli hizmet anlayışımızla Avrupa standartlarına uygun üretim yapmanın onurunu ve gururunu yaşamaktayız. Bize duymuş olduğunuz güvene layık olmak ve daha başarılı gelişmeleri birlikte oluşturmak dileğiyle.